Placity

Хто ми?

Компанія Placity розпочала свою діяльність у 2002 році в місті Житомир як рекламне агенство та спеціалізувалася на наданні інформаційно-консультативних послуг, але в 2012 році розширила сферу діяльності. Компанія була реорганізована в рекламно-інформаційну. Основним напрямком діяльності був обраний відносно новий високоефективної вид зовнішньої реклами — дошки біля під’їздів будинків.

Першими кроками компанії у розвитку даного напряму було очищення міста, фасадів будівель від хаотично розклеєних приватних оголошень, які завдають шкоди житловому господарству і псують естетичний вигляд міста. Надалі були обрані і підготовлені місця на фасадах будівель для подальшої установки рекламних щитів, які були виготовлені на виробництві Placity.

Досягнувши значного успіху в даному напрямку, керівництво Placity прийняло рішення про масштабування бізнесу, після чого компанія успішно вийшла на ринок Києва в 2015 році.

Що ми пропонуємо?

Уже сьогодні 4 райони Києва покриті нашими інформаційними дошками, які щодня бачать десятки тисяч жителів будинків. Наш проект дає можливість кожній компанії, підприємцю і простому громадянину ефективно, оперативно і якісно донести інформацію до кожного жителя міста.

Отримавши безцінний досвід роботи в середовищі міста Житомира, ми розробили унікальну систему оперативного розміщення рекламних оголошень та обслуговування дошок і фасадів будівель. Placity, як оператор зовнішньої реклами розміщує рекламу в Києві на дошках оголошень в Дніпровському і Оболонському районах, а також на Троєщині і Куренівці. Щодня понад 50 інспекторів стежать за своєчасністю, повнотою та якістю розміщення оголошень на наших рекламних носіях.

Як ми це робимо?

В даний час для використання доступні більше 5000 планшетів, і ця кількість постійно збільшується. Дошки розподілені на ділянки в середньому по 100 штук. Ви можете розмістити ваше оголошення на одній з ділянок або відразу на всіх. Для розміщення доступні формати від А5 до А2. Розклеювання листівок проводиться вже через 2 дні після подачі заявки. У разі обриву або пошкодження вашої листівки проводиться повторна розклеювання оголошень нашими інспекторами.

У пакет послуг входить:

Розклеювання оголошень на планшетах за 2 робочих дня;
Контроль за якістю розклеювання 3 рази на тиждень;
Оперативне відновлення оголошень в разі пошкодження або зриву;
Фотозвіт: 10-20 фотографій з ділянки.

Якщо ви готові подати оголошення, телефонуйте прямо зараз!

На 100% легальна діяльність

Компанія Placity співпрацює з адміністрацією міста і профільними комунальними структурами міста, і має повний пакет дозвільної документації:

  • Договір про співпрацю в сфері благоустрою № 79 від 01.02.16г з КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського р-ну м. Києва»;
  • Договір про співпрацю в сфері благоустрою № 33 від 14.01.16г з КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»;
  • Довіреність від депутатів по Подільському, Деснянському, Оболонському районах на ведення господарської діяльності (розміщення на дошках в цих районах міста).

Як ми боремося з нелегальною рекламою?

Спільно з адміністрацією міста і інспекцією з благоустрою ми боремося з несанкціонованим і самовільним розміщенням рекламних оголошень у непередбачених для цього місцях. Щодня ми виявляємо сотні подібних фактів і проводимо роз’яснювальні роботи про незаконність подібних дій. У разі повторних порушень щодо порушників вживаються адміністративні заходи впливу.

Отримавши належні повноваження, ми видаляємо всі нелегально розміщені оголошення зі стін будинків і під’їздів. У підсумку на фасадах будівель залишаються тільки оголошення наших клієнтів, що в значній мірі збільшує оглядовість рекламного повідомлення.